O mnie:

 

Projektuję i wykonuję nakrycia głowy i ozdoby do włosów (codzienne,

ślubne, okazjonalne i inne).

Szyję z naturalnych tkanin; lnu, bawełny lub wełny. Na jesień i zimę proponuję

kapelusze, toczki i dżokejki filcowe.

Chętnie realizuję specjalne zamówienia, również według projektu klienta.

Moje prace można kupić w galeriach internetowych:

www.pakamera.pl/kagi

www.etsy.com/shop/kagikagi

www.etsy.com/shop/KasiaGirtler

lub w mojej pracowni (zapraszam  - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

lub e-mail'owym).


                                                                      Kasia Girtler -  Modystka         


 

Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie której dane dotyczą należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł. 

2. Administartorem danych osobowych jest Pracownia Modystyczna Sp. z o.o. W Poznaniu, ul. Przylaszczkowa 21c , NIP 7792417505

3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora

  • obsługi zgłoszeń, które do mnie kierujesz (np. przez formularz kontaktowy), kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług, 
  • przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych, 

4. Wymagane dane osobowe:

  • adres płatnika, adres dostawy, adres email, telefon oraz informacji o firmie i jej adresie (w przypadku konta dla firm). 

Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będę mogła zawrzeć z Tobą umowy.

5. Gwarantuję spełnienie wszystkich praw Klienta wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

6. Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także po jej zakończeniu w celach: 

  • dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, 
  • wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych, 
  • zapobiegania nadużyciom i oszustwom,